سایر لوازم جانبی

271 محصول در این شاخه

پخش عمده لوازم جانبی موبایل و تبلت

هر کدام از لوازم جانبی موبایل و تبلت، در موقعیت‌های مختلف کارایی دارند. به طور مثال شاید در زمان رانندگی و هنگام سفر بخواهید به فایل‌های صوتی که در تلفن همراه هوشمندتان ذخیره کرده‌اید، گوش دهید، برای پخش این فایل‌های صوتی از اسپیکرهای خودرو، به یک کابل AUX نیازمندید که ارتباط میان دستگاه هوشمندتان با پنل ضبط خ...

پخش عمده لوازم جانبی موبایل و تبلت

هر کدام از لوازم جانبی موبایل و تبلت، در موقعیت‌های مختلف کارایی دارند. به طور مثال شاید در زمان رانندگی و هنگام سفر بخواهید به فایل‌های صوتی که در تلفن همراه هوشمندتان ذخیره کرده‌اید، گوش دهید، برای پخش این فایل‌های صوتی از اسپیکرهای خودرو، به یک کابل AUX نیازمندید که ارتباط میان دستگاه هوشمندتان با پنل ضبط خودرو را برقرار نماید. البته با یک گیرنده بلوتوثی AUX، کار شما راحت‌تر نیز خواهد شد چرا که می‌توانید بدون سیم و از طریق بلوتوث، دستگاه اندروید یا IOS خود را به پنل خودرو متصل کنید.

انواع لوازم جانبی موبایل

لوازم جانبی که برای استفاده بهتر از دستگاه‌های هوشمند وجود دارند تنها محدود به کابل یا گیرنده بلوتوثی AUX نیستند و تنوع و گستردگی بسیاری دارند که می‌توانید در سایت ایران پخش انواع این لوازم را مشاهده نمایید.

لوازم جانبی موبایل و تبلت که در این سایت می‌توانید به صورت عمده خریداری کنید شامل موارد زیر می‌باشد:

  • کابل AUX
  • گیرنده بلوتوثی AUX
  • مونوپاد
  • محافظ کابل موبایل
  • خشاب فلزی سیم کارت
  • گیرنده بلوتوثی USB
  • ریموت بلوتوث مونوپاد

هر یک از این لوازم در مدل، رنگ، عملکرد و برند متغییر بوده که این تنوع دلیل تفاوت قیمت آنهاست. باید دید که که کدام مدل برای شما و مشتریان‌تان مناسب‌تر است سپس اقدام به خرید عمده لوازم جانبی موبایل نمایید.

پخش و فروش عمده لوازم جانبی موبایل

در شاخه‌های مختلف فروشگاه اینترنتی ایران پخش، انواع لوازم جانبی موبایل و تبلت قرار گرفته شده است تا فروشندگان خرد و صاحبان فروشگاه‌های لوازم جانبی، به راحتی بتوانند از این طریق فروشگاه خود را تغذیه کنند.

دستگاه‌ها و مدل‌های موجود از تنوع بالایی برخوردار هستند اما شما با مطالعه مشخصات و ویژگی هر یک از آنها می‌توانید مدل مناسب و دلخواه‌تان را بررسی و انتخاب کنید. ارسال محصولات محدودیتی نداشته و شما سفارشات خود را در هر شهر و استانی می‌توانید تحویل بگیرید.

بستن توضیحات
ادامه توضیحات