کارتخوان و OTG


پخش عمده کارتخوان و OTG

کارتخوان و OTG دو محصولی هستند که استفاده از تلفن‌های هوشمند و ارتباط آنها با سایر دستگاه‌ها را میسر و ساده می‌کنند. قطعا بسیار پیش آمده که در زمان ذخیره اطلاعاتی در گوشی با هشدار پر شدن حافظه مواجه شده‌اید و یا در یک موقعیتی نیاز به وسیله‌ای داشتید که اطلاعات داخل گوشی خود را به دستگاه دیگری انتقال دهید. خبر خوب این است که این دو وسیله یعنی کارتخوان و OTG، هر دو در انتقال راحت اطلاعات و جلوگیری از پر شدن حافظه گوشی به شما کمک خواهند کرد.

در ادامه بیشتر با این دو وسیله و خرید عمده اینترنتی کارتخوان و OTG آشنا می‌شوید.

فروش عمده انواع کارتخوان

تلفن‌های هوشمند از یک حافظه داخلی برخوردارند که اطلاعاتی چون عکس، فیلم، فایل‌های صوتی و... را می‌توانند در این دستگاه‌ها ذخیره نمایند اما برخی از گوشی‌های هوشمند علاوه بر حافظه داخلی، امکان نصب کارت حافظه را نیز دارند که در صورت قرار دادن کارت حافظه فضای بیشتری برای ذخیره اطلاعات در تلفن هوشمند وجود خواهد داشت.

اما هر کدام از این کارت‌های حافظه، ظرفیت ذخیره‌سازی مشخصی دارند که با تکمیل ظرفیت این کارت‌ها دیگر امکان ذخیره وجود نخواهد داشت. برای پیشگیری از ایجاد چنین موقعیتی لازم است تا هر چند وقت یک بار اطلاعات ذخیره شده بر روی این کارت‌ها را به مکان دیگری چون کامپیوتر، هارد اکسترنال، فلش مموری و... انتقال داد تا همیشه فضای کافی برای ذخیره‌سازی وجود داشته باشد.

برای انتقال موارد ذخیره شده بر روی انواع کارت‌های حافظه، به یک کارتخوان نیاز است. کارتخوان‌ها دارای مدل‌های مختلفی هستند و تعداد ورودی‌های آنها در هر مدل متغیر است.

این وسیله با برخورداری از ورودی‌های متعدد برای کارت‌های حافظه SD، Micro SD، MMD و... عمل انتقال دیتا را بسیار ساده کرده است. کارت حافظه مورد نظر را در ورودی مناسب آن قرار داده و از طریق سری USB آن انتقال اطلاعاتتان را انجام دهید.

در این شاخه از ایران پخش شما انواع کارتخوان را مشاهده می‌کنید که در رنگ، طرح و برندهای گوناگون وجود دارند. تمامی مدل‌ها با قیمت عمده کارتخوان درج شده‌اند و هر کدام دارای ویژگی و ورودی‌های متنوعی هستند.

فروش عمده انواع OTG

علاوه بر کارتخوان‌ها وسیله‌ای دیگری وجود دارد که انتقال اطلاعات را بسیار ساده و آسان‌تر کرده است. کابل OTG و USB OTG دو وسیله‌ای که دارای یک سری به صورت USB هستند و سری دیگر آن‌ها که به تلفن همراه متصل می‌شود با توجه به گوشی (اندروید، اپل و...)متفاوت خواهند بود.

با OTG به راحتی می‌توانید دستگاه‌های مختلفی را به تلفن همراه هوشمند خود متصل کرده و فایل‌هایتان را جا به جا کنید و یا استفاده لذت بخش‌تری از گوشی و تبلت داشته باشید.

به طور مثال OTG امکان اتصال تلفن همراه را به موس، کیبورد، فلش مموری، دسته بازی و... را فراهم می‌کنند و تجربه هیجان انگیزی را برای کاربر به وجود خواهند آورد.

خرید عمده اینترنتی کارتخوان و OTG

همانطور که شاهد هستید ایران پخش، در زمینه فروش و پخش عمده لوازم جانبی موبایل فعالیت دارد. پخش عمده انواع کارتخوان و OTG نیز یکی از زمینه‌های فعالیت این سایت فروشگاهی است. تفاوتی نمی‌کند که شما در کدام شهر یا استان از ایران ساکن باشید، تنها با دسترسی به اینترنت مدل‌های مختلف را بررسی کنید و پس از انتخاب تعداد مشخص و مناسب محصول مورد نظرتان آن را ثبت سفارش نموده و تحویل بگیرید.

محصول به لیست منتخب اضافه شد
به لیست مقایسه اضافه شد