شارژر وایرلس و فندکی

58 محصول در این شاخه

پخش عمده شارژر وایرلس و فندکی

داشتن تلفن همراه و دستگاه‌های هوشمند شما را ملزم می‌کنند تا از لوازم جانبی مختلفی استفاده نمایید. حقیقتا استفاده از لوازم جانبی موبایل و تبلت به استفاده بهتر ما از دستگاه هوشمندمان کمک می‌کنند.

اولین وسیله حیاتی و ضروری برای استفاده از دستگاه‌های هوشمند، شاژر است زیرا با اتمام شارژ این نوع از دستگاه‌ها، شما قادر ب...

پخش عمده شارژر وایرلس و فندکی

داشتن تلفن همراه و دستگاه‌های هوشمند شما را ملزم می‌کنند تا از لوازم جانبی مختلفی استفاده نمایید. حقیقتا استفاده از لوازم جانبی موبایل و تبلت به استفاده بهتر ما از دستگاه هوشمندمان کمک می‌کنند.

اولین وسیله حیاتی و ضروری برای استفاده از دستگاه‌های هوشمند، شاژر است زیرا با اتمام شارژ این نوع از دستگاه‌ها، شما قادر به ادامه استفاده نخواهید بود، در نتیجه شما همیشه و همه‌جا به یک شارژر نیازمند خواهید بود.

انواع شارژر

شارژرهای گوناگونی در بازار لوزام جانبی موبایل موجودند که بسته به مدل و برند دستگاه‌ها، دارای سری‌های متنوع می‌باشند. جدای از شکل رایج شارژرها که همان کابل با کلگی است، شارژرهای دیگری نیز وجود دارند که استفاده را برای کاربران آسان کرده و همچنین در هر مکانی کارایی خواهند داشت. این شارژرهای متنوع را می‌توان به دو دسته شناخت.

  1. شارژر وایرلس
  2. شارژر فندکی

برندهایی گوناگونی در دنیا هستند که در زمینه ساخت موبایل و سایر لوازم جانبی فعالیت دارند و در هر فصل کاری خود، برای جذب مشتریان مدل‌های متنوع و جذابی را از لوازم جانبی موبایل ارائه می‌دهند. می‌توان گفت تنوع زیاد در این بازار، تمامی سلایق را در بر خواهد گرفت و هر فردی در میان کالاهای گوناگون می‌تواند لوازم مورد نیاز روزمره خود را به شکلی متفاوت تهیه نماید و استفاده راحت‌تری از دستگاه هوشمند خود داشته باشد.

شارژر وایرلس

همانطور که پیشتر گفته شد، تنوع در بازار لوازم جانبی بسیار است و هر روزه شکل جدید و پیشرفته‌ای از این لوازم به دنیا معرفی می‌شوند. شارژر وایرلس شکل مدرن شارژرهای سیمی است و در حال حاضر جزو لوازم جانبی لوکس موبایل به حساب می‌آید و استفاده آن در میان افراد رایج نیست اما دیر نیست زمانی که تمامی شارژرهای سیمی منسوخ و شارژر وایرلس جای آنها را بگیرند.

این شارژرها، در واقع شامل یک صفحه به همراه اتصالات برق هستند که می‌توان به طور ثابت آنها را در یک مکان قرار داد و در زمان نیاز موبایل خود را بر روی صفحه قرار داده تا شارژ شود. شارژر وایرلس در مقایسه با شارژرهای سیمی سرعت بالاتری داشته و به در زمانی اندک دستگاه هوشمند شما را به طور کامل شارژ می‌نماید.

شارژر فندکی

تا به حال چند بار برایتان پیش آمده که در خودرو بودید و به یکباره متوجه شارژ کم موبایل خود شده‌اید؟ یک وسیله بسیار کاربردی که در خودرو می‌تواند همراه شما باشد و در هر زمان بتوانید موبایل خود را شارژ کنید، شارژر فندکی است. این شارژر به جای فندک خودرو قرار می‌گیرد و با اتصال کابل از انرژی باتری خودرو برای شارژ دستگاه هوشمند استفاده می‌کند.

این اقلام در مدل‌های متعدد موجود بوده که شامل شارژر فندکی تک پورت و شارژر فندکی دو پورت است. باتوجه به نیاز خود می‌توانید مناسب‌ترین مدل‌ها را برای خودروی خود انتخاب نمایید و در هنگام رانندگی یا در سفرهای درون شهری و برون شهری از شارژ کافی برخوردار باشید.

خرید عمده شارژر وایرلس و شارژر فندکی

ایران پخش، وارد کننده و پخش کننده عمده لوازم جانبی موبایل است که کالاهای وارداتی خود را از برندهای سرشناس و خوش‌نامی تهیه می‌نماید. کیفیت محصولات در ایران پخش به صورت اورجینال، های کپی و کپی بوده که کیفیت ساخت هر محصول در صفحه مربوط به آن ذکر شده است.

همکاران و فروشندگان لوازم جانبی موبایل که در فروش تکی این محصولات فعال هستند، در فروشگاه اینترنتی ایران پخش می‌توانند قیمت عمده شارژر وایرلس و فندکی را مشاهده کرده و به تعداد مورد نیاز فروشگاه خود این اقلام را سفارش دهند.

این فروشگاه، پخش عمده شارژر فندکی و وایرلس را از برندهایی چون:

  • Ldnio
  • Remax
  • Yesido

ارائه می‌دهد. در هر صفحه می‌توانید به طور کامل مشخصات هر شارژر را بررسی کرده و با آگاهی کامل اقدام به خرید عمده شارژر نمایید.

توجه داشته باشید که قیمت‌ها به صورت قیمت عمده شارژر درج شده است و در ضمن فروش به صورت تکی در این فروشگاه مقدور نخواهد بود. در هر شهر و استانی که سکونت داشته باشید می‌توانید به راحتی کالاهای مورد نیاز فروشگاه‌تان را خریداری کرده و در محل سکونت خود تحویل بگیرید.

بستن توضیحات
ادامه توضیحات

فیلترها:

رنگ