هولدر و پایه موبایل


پخش عمده هولدر یا نگهدارنده موبایل

به هنگام رانندگی، دوچرخه سواری، تماشای فیلم با گوشی و یا هر فعالیت‌های دیگر، نگه داشتن تلفن همراه‌تان برایتان مزاحمت ایجاد می‌کند؟ دوست دارید وسیله‌ای در این موقعیت‌ها استفاده از موبایل و تبلت را آسان کند؟

هولدر موبایل دقیقا همان وسیله‌ای است که شما در موقعیت‌های مختلف به خصوص در زمان رانندگی به آن احتیاج خواهید داشت. همچون دیگر لوازم جانبی موبایل و تبلت، خرید هولدر موبایل یا نگه‌دارنده تلفن همراه نیز کار دشواری است چرا که تنوع مدل و برند در ساخت این وسیله، انتخاب را سخت کرده است.

اما برای آن که کمی از سختی انتخاب این وسیله بکاهیم، مختصر از آن و انواع آن سخن خواهیم گفت.

انواع نگهدارنده موبایل

از سال‌ها پیش نگهدارنده‌های مختلفی در بازار لوازم جانبی موبایل به فروش می‌رسیدند، همه آنها دارای گیره‌ای برای نگه‌داری موبایل بودند که اگر حداقل یکبار هم از این نمونه‌های قدیمی استفاده کرده باشید می‌دانید که برای گذاشتن و برداشتن موبایل، باید چند دقیقه‌ای با گیره نگه‌دارنده آنها کلنجار می‌رفتید.

بعدها با عرضه مدل‌های جدیدتر، مشکلات مدل‌های قدیمی برطرف و استفاده از هولدر موبایل ساده‌تر و ساده‌تر شد تا آنجا که امروز مدل‌های جدید هولدر را مشاهده می‌کنیم که به صورت مغناطیسی هستند و کارایی آنها را بسیار آسان و ساده‌تر از پیش کرده‌اند.

در گذشته نزدیک کردن آهن‌ربا به صفحه تلویزیون یا باتری موبایل مشکلاتی را به بار می‌آورد که اغلب تا آخر عمر دستگاه با آن همراه بود اما با ورود صفحه نمایش‌های LCD و LED این مشکلات برطرف شده و دیگر امواج مغناطیسی سبب تخریب صفحه نمایش نخواهند شد. همچنین مجاورت نسل جدید باتری‌های موبایل با آهنربا نیز بر آنها کاملا بی‌اثر بوده و مشکلی را برای باتری ایجاد نمی‌کند.

اما توصیه شده است زمانی که می‌خواهید از قطب‌نما یا دوربین موبایل استفاده کنید گوشی همراه را از روی هولدر مگنتی یا به عبارت دیگر نگهدارنده آهنربایی بردارید تا قطب نما و فوکوس دوربین موبایل به درستی عمل نماید.

راهنمای خرید عمده هولدر و نگهدارنده موبایل و تبلت

ایران پخش، در پخش عمده لوازم جانبی موبایل فعالیت داشته و هر آنچه که یک کابر موبایل در استفاده روزانه و یا در سفرهای درون شهری و برون شهری برای تلفن همراه یا تبلت خود نیاز دارد را با قیمت عمده لوازم جانبی داراست.

خرید عمده هولدر موبایل و تبلت نیز جزو شاخه‌های اصلی این فروشگاه اینترنتی است. انواع هولدرهای موبایل بر روی این فروشگاه با در نظر داشتن سلایق مختلف و قیمت‌های گوناگون قرار گرفته شده‌اند در نتیجه شما می‌توانید هولدر گیره‌ای، رومیزی، انگشتی و مغناطیسی و... مورد نیاز فروشگاه خود را از میان برندهای معتبری انتخاب و خریداری کنید.

نحوه خرید آسان است، مدل‌های مختلف را بررسی کنید، تعداد مورد نیازتان را از یک یا چند مدل انتخاب کنید و به سبد خریدتان بی‌افزایید و در نهایت با اتصال به درگاه بانکی هزینه خریدتان را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

تفاوتی ندارد که شما در کدام شهر یا استان ساکن هستید، ایران پخش قادر به ارسال انواع لوازم جانبی خریداری شما به سراسر ایران است.

محصول به لیست منتخب اضافه شد
به لیست مقایسه اضافه شد