محافظ کابل لیزری عمده زوم

محافظ کابل لیزری به طول 150 سانتی متر ویژگی Grade A

جدید

  • ضخیم ترین محافظ کابل بازار
  • ضخامت بالای لایه ی آلومیونیمی درون محافظ
  • طول 150 سانتی متر
  • با کیفیت ترین و گران ترین جنس بازار چین
  • وزن : 13 گرم
  • رنگبندی متنوع

جزییات بیشتر

12,400 تومان

حداقل قابل سفارش از این محصول 10

 محافظ کابل لیزری عمده

به دلیل استفاده روزانه از کابل های شارژ ، این وسایل به سرعت کثیف می شوند و یا دچار پارگی پوسته ی کابل می شوند. ازین رو بهترین و ساده ترین راه برای محافظت ازین کابل ها ، استفاده از روکش محافظ کابل است.

این کالا در بازار چین و همچنین بازار ایران ، دارای تنوع کیفیت مختلفیست و قیمت های مختلفی هم به چشم می خورد. دلیل این اختاتف قیمت در 2 مورد است؛

  1. طول محافظ کابل : طول استاندارد محافط کابل 150 سانتی متر است. اما گاهی اوقات در بازار محافظ کابل هایی با طول 1 متر (100 سانتی متر) هم به فروش می رسد که قیمت پایین تری دارند.
  2. ضخامت محافظ و ضخامت آلومینیو درونی : محافظ کابل ها دارای ضخامت های مختلفی هستند که ضخامت بالاتری مقاومت و طول عمر بالاتری دارد ، همچنین درون این محافظ ها یک لایه آلومینیو استفاده شده است که ضخامت آنها ، در قیمت خرید چین ، تاثیر گذار است. 

این کالا دارای طول 150 سانتی متری است و همچنین از یالاترین ضخامت روکش و بالاترین ضخامت آلومینیوم درونی بهره می برد. این کالا بهترین کیفیت و البته گران ترین محافظ کابل موجود در بازار چین و ایران است.

تنوع رنگ بسیار بالا و کارآیی مناسب ، این محصول را جزو پرفروش تریم کالاهای بازار ساخته است.

فروش عمده محافظ کابل لیزری

همکاران محترم می توانند جهت خرید عمده محافظ کابل لیزری ( خرید محافظ کابل لیزری عمده ) با مشاورین پخش عمده محافظ کابل لیزری در ارتباط باشید و یا از دیگر صفحات سایت دیدن فرمایید.

فقط و فقط پاسخگوی همکاران محترم جهت خرید محافظ کابل شارژر لیزری عمده هستیم.

نوشتن دیدگاه

محافظ کابل لیزری به طول 150 سانتی متر ویژگی Grade A

محافظ کابل لیزری به طول 150 سانتی متر ویژگی Grade A