جدید کلگی APPLE iPhone 12 Pro Max عمده زوم

کلگی APPLE مدل iPhone 12 ویژگی 20W اورجینال MHJF3ZP

برند: Apple Apple

جدید

  • اورجینال
  • 3 پین
  • خروجی 20 وات
  • سریال دار
  • وزن با پک: 112 گرم
  • سریال: MHJF3ZP/A

جزییات بیشتر

529,500 تومان

کلگی iPhone 12 Pro Max عمده

حذف کلگی شارژر از درون جعبه های موبایل کمپانبی APPLE ، یکی از معضلات کاربران این سری تلفن های هوشمند است. کاربران برای استفاده از آیفون 12 خود ، در ابتدا باید اقدام به خرید کلگی شارژر نمایند. با توجه به استفاده و نیزا مداوم به شارژر ، حتی بعضی کاربران تعداد بیشتری ازین کالا خرید می نمایند.

کلگی 20 وات اورجینال iPhone 12 Pro Max مجهز به 3 پین جمع شونده است که برای استفاده نیاز به تبدیل دارد. این مدل دارای درگاهخروجی Type-C شده است تا بتواند با سرعت بالاتری موبایل های سری 12 آیفون را شارژ کند.

این مدل دارای پک کلی 10 تایی است که به شکلی خاص و تحت عنوان پک اپل استوری ، بسته بندی شده است( مشاهده در آلبوم تصاویر این کالا ). همکاران در صورت خرید 10 عددی می توانند از پشتیبانی درخواست پک کلی را بفرمایند.

این محصول در بازار تنوع بالایی در کیفیت دارد و انواع و اقسام مدل های اورجینال و های کپی و کپی در بازار موجود هستند. مهمترین شاخص در شناخت محصول اورجینال ، سرعت و مدت زمان شارژ کردن و البته وزن کالاست است. این محصول درون بسته بندی وزن 112 گرمی دارد.

این کالا کیفیت اورجینال است و همانطور که در عکس ها مشخص است ، مجهز به سریالی است که سریال هر کالا بر روی جعبه ی کلی هم درج شده است.

فروش عمده کلگی آیفون 12

همکاران محترم می توانند جهت خرید عمده کلگی شارژر iPhone 12 Pro Max ( خرید عمده کلگی آیفون 12 از طریق همین صفحه اقدام فرمایید و یا با مشاورین فروش کلگی اورجینال 20 وات iPhone عمده در ارتباط باشید و یا از دیگر صفحات سایت دیدن فرمایید.

فقط و فقط پاسخگوی همکاران محترم جهت خرید کلگی iPhone 12 20 w عمده هستیم.

برندApple
کیفیت ساختاورجینال (Orginal)

نوشتن دیدگاه

کلگی APPLE مدل iPhone 12 ویژگی 20W اورجینال MHJF3ZP

کلگی APPLE مدل iPhone 12 ویژگی 20W اورجینال MHJF3ZP