جدید کلگی APPLE iPhone 12 عمده زوم

کلگی APPLE مدل iPhone 12 ویژگی 20W اپل استور دبی MHJF3ZE

برند: Apple Apple

جدید

  • اورجینال اپل استوری دبی
  • 3 پین
  • خروجی 20 وات
  • سریال دار
  • وزن با پک: 117 گرم
  • سریال: MHJF3ZE/A

جزییات بیشتر

635,000 تومان

کلگی iPhone 12 Pro Max عمده

حذف کلگی شارژر از درون جعبه های موبایل کمپانبی APPLE ، یکی از معضلات کاربران این سری تلفن های هوشمند است. کاربران برای استفاده از آیفون 12 خود ، در ابتدا باید اقدام به خرید کلگی شارژر نمایند. با توجه به استفاده و نیزا مداوم به شارژر ، حتی بعضی کاربران تعداد بیشتری ازین کالا خرید می نمایند.

کلگی اورجینال iPhone 12 Pro Max دارای 3 پین جمع شونده است و نیاز به تبدیل دارد. این مدل مجهز به یک درگاه تایپ سی خروجی شده است تا بتواند با توان 20 وات ،با سرعت بالاتری موبایل های سری جدید اپل را شارژ کند.

این محصول در بازار تنوع بالایی در کیفیت دارد و انواع و اقسام مدل های اورجینال و های کپی و کپی در بازار موجود هستند. مهمترین شاخص در شناخت محصول اورجینال ، سرعت و مدت زمان شارژ کردن و البته وزن کالاست است. این محصول درون بسته بندی وزن 117 گرمی دارد.

این کالا کیفیت اورجینال است و همانطور که در عکس ها مشخص است ، پک اپل استوری دبی است و مجهز به سریال است که این سریال هم مربوط به اپل استورهای دبی هستند.این کالا در بازار به نام کلگی اورجینال iPhone12 Pro Max عرب ( کلگی اورجینال apple 20w عرب ) شناخته شده است.

در پک کلی این مدل ، تعداد 10 عدد کلگی جای گرفته و به شکل خاصی بسته بندی شده است. سریال تمامی کلگی های موجود در کارتن نیز ، بر روی بسته بندی درج شده است. همکاران در صورت خرید پک 10 تایی می توانند از پشتیبانی درخواست پک کلی را بفرمایند.

در زمان خرید عمده کلگی 20 وات اپل (کلگی آیفون 20 وات) حتما به خروجی درج شده بر روی بسته بندی توجه فرمایید.برخی کلگی ها در همین پک ، 18 وات هستند که بر روی جعبه هم درج شده است.

فروش عمده کلگی آیفون 20 وات

همکاران محترم می توانند جهت خرید عمده کلگی شارژر iPhone 12 Pro Max ( خرید عمده کلگی آیفون 12 20 واتاز طریق همین صفحه اقدام فرمایید و یا با مشاورین فروش کلگی اورجینال 20 وات iPhone عمده در ارتباط باشید و یا از دیگر صفحات سایت دیدن فرمایید.

فقط و فقط پاسخگوی همکاران محترم جهت خرید کلگی iPhone 12 20 w عمده هستیم.

برندApple
کیفیت ساختاورجینال (Orginal)

نوشتن دیدگاه

کلگی APPLE مدل iPhone 12 ویژگی 20W اپل استور دبی MHJF3ZE

کلگی APPLE مدل iPhone 12 ویژگی 20W اپل استور دبی MHJF3ZE