محافظ کابل لیزری عمده زوم

محافظ کابل لیزری به طول 150 سانتی متر ویژگی Grade B

جدید

  • ضخامت بالا
  • دارای لایه ی آلومینیومی درونی
  • طول 150 سانتی متر
  • وزن: 10 گرم
  • رنگبندی متنوع

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

6,450 تومان

حداقل قابل سفارش از این محصول 10

 محافظ کابل لیزری عمده

به دلیل استفاده روزانه از کابل های شارژ ، این وسایل به سرعت کثیف می شوند و یا دچار پارگی پوسته ی کابل می شوند. ازین رو بهترین و ساده ترین راه برای محافظت ازین کابل ها ، استفاده از روکش محافظ کابل است.

این کالا در بازار چین و همچنین بازار ایران ، دارای تنوع کیفیت مختلفیست و قیمت های مختلفی هم ازین محصول به چشم می خورد. دلیل این اختاتف قیمت در 2 مورد است؛

  1. طول محافظ کابل : طول استاندارد محافط کابل 150 سانتی متر است. اما گاهی اوقات در بازار محافظ کابل هایی با طول 1 متر (100 سانتی متر) هم به فروش می رسد که قیمت پایین تری دارند.
  2. ضخامت محافظ و ضخامت آلومینیو درونی : محافظ کابل ها دارای ضخامت های مختلفی هستند که ضخامت بالاتر ، مقاومت و طول عمر بالاتری دارد ، همچنین درون این محافظ ها یک لایه آلومینیو استفاده شده است که ضخامت آنها ، در قیمت خرید چین ، تاثیر گذار است. 

این کالا دارای طول 150 سانتی متری است و همچنین ضخامت لایه ی محافظ و همچنین لایه ی آلومینیوم درونی بالاست. از نظر شکل ظاهری و همچنین ضخامت بسیار نزدیک به کدل Grade است ، اما همکاران با قرار دادن این دو نمونه محصول در کنار هم ، تفاوت آنها را متوجه خواهند شد.  وزن این محصول در حدود 10 گرم است که در حدود 3 گرم با محافظ کابل لیزری Grade A ، تفاوت دارد.

تنوع رنگ بسیار بالا و کارآیی مناسب ، این محصول را جزو پرفروش تریم کالاهای بازار ساخته است.

فروش عمده محافظ کابل لیزری

همکاران محترم می توانند جهت خرید عمده محافظ کابل لیزری ( خرید محافظ کابل لیزری عمده ) با مشاورین پخش عمده محافظ کابل لیزری در ارتباط باشید و یا از دیگر صفحات سایت دیدن فرمایید.

فقط و فقط پاسخگوی همکاران محترم جهت خرید محافظ کابل شارژر لیزری عمده هستیم.

نوشتن دیدگاه

محافظ کابل لیزری به طول 150 سانتی متر ویژگی Grade B

محافظ کابل لیزری به طول 150 سانتی متر ویژگی Grade B