پخش عمده محافظ کابل

با توجه به اینکه کابل شارژر لوازم مصرفی هستند و کاربران همیشه در حال استفاده ازین ابزار هستند و در بسیاری از مواقع ،برای جا به جایی ، کابل را در کیف و یا جیب خود قرار می دهند ، اصولا روکش کابل ها به سرعت پاره می شود و یا به شدت کثیف می شود.

ازین رو کاربران برای محافظت بیشتر از روکش کابل و تمیز ماندن کابل ، از محافظ کابل استفاده می کنند. به همین جهت ، محافظ کابل شارژ و محافظ هندزفری ، در بازار به شدت پرفروش شده است.

بازرگانی ایران پخش ، واردکننده لوازم جانبی موبایل از چین و دبی ، در زمینه محافظ کابل شارژر عمده نیز ، فعالیت می کند و این کالا را با کیفیت های مختلف ، با بهترین قیمت ایران ، در دسترس همکاران و مغازه داران ، برای خرید عمده محافظ کابل قرار می دهد.

این کالا در بازار قیمت های مختلفی دارد و بسیاری از همکاران و خریداران عمده ، دلیل این اختلاف قیمت را نمی دانند ، که در ادامه ، به شرح کامل تفاوت های کیفیت محافظ کابل شارژر و هندزفری ، می پردازیم.

به طور کلی در بازار چین 2 نوع محافظ کابل وجود دارد؛محافظ کابل عمده

  1. محافظ کابل ساده

این محافظ کابل یک لایه ی پلاستیکی نازک است که بصورت فنری به دور ، کابل شارژ و یا کابل هندزفری پیچیده می شود. درون پلاستیک این محافظ ، هیچ نوع فلز و یا لایه ی محافظ دیگری وجود ندارد.

  1. محافظ کابل لیزری

این نوع ، مجهز به یک لایه ی پلاستیکی ضخیم تر نسبت به مدل ساده است. علاوه بر این ، در درون لایه ی پلاستیکی ، 1 لایه ی آلومینیومی هم وجود دارد ، که مقاومت محافظ را به پارگی و کشیدگی دوچندان می سازد و باعث افزایش طول عمر محافظ کابل می شود.

محافظ کابل لیزری دارای 2 نوع کیفیت Grade A و Grade B است. هر دو کیفیت مجهز به لایه ی محافظ آلومینیومی هستند ، اما ضخامت این لایه ، متفاوت است. Grade A لایه ی آلومینیومی ضخیم تر و پهن تری دارد. البته با در دست داشتن هر دو نوع محافظ کابل Grade A و B و اندکی دقت متوجه تفاوت ضخامت خواهید شد. با کشیدن بخشی از کابل ، لایه ی درونی آلومینیومی از حالت فنری خارج می شود و راحت تر می توانید آن لایه را مقایسه کنید.

محافظ کابل لیزری Grade A دارای ضخامت 5 میلیمتری و وزن 13 گرمی با طول 150 سانتی متر است.

محافظ کابل لیزری Grade B دارای ضخامت 4 میلیمتری و وزن 10 گرم با طول 150 سانتی متر است.

و اما دلیل تفاوت قیمت این 3 مدل در بازار عمده ، چیست؟

  • طول محافظ کابل
  • درجه کیفیت (که در بالا توضیح داده شده است)

محافظ کابل ساده بصورت استاندارد باید طولی معادل 170 سانتی متر ، داشته باشد.بعضی عمده فروش ها ، برای ارائه ی قیمت پایین تر ، کابل هایی با طول 1 متر را به فروش می رسانند.

محافظ کابل لیزری استاندارد هم ، طولی معادل 150 سانتی متر دارد.

حالا با دانستن این 2 نکته هیچ عمده فروشی ، نمی تواند کالایی با کیفیت پایین تر و یا طول متفاوت را به شما ارائه دهد.

محافظ کابل شارژر عمده

در فروشگاه ایران پخش ، هر 3 نوع کالای یاد شده با طول های استاندارد و بهترین قیمت بازار ایران موجود است و همکاران می توانند ، برای خرید محافظ کابل عمده ، از طریق لینک های زیر ، توضیحات ، عکس های بیشتر و قیمت عمده محافظ کابل را بررسی فرمایند.

محافظ کابل عمده

محافظ کابل لیزری عمده

محافظ کابل لیزری Grade A عمده

هر 3 نوع در تیراژی بی نظیر بدون محدودیت سفارش ، در دسترس همکاران عزیز است. در صورت نیاز به طرح سوال و یا دریافت مشاوره ، می توانید از مشاورین فروش عمده محافظ کابل ، راهنمایی دریافت کنید.