هولدر تلسکوپی جرثقیلی Mobile Phone Holder SH-3100 زوم

هولدر تلسکوپی جرثقیلی مدل Mobile Phone Holder SH-3100

جدید

  • تلسکوپی؛ قابلیت تنظیم طول دسته
  • جرثقیلی؛ قابلیت تنظیم در ارتفاع مورد نظر
  • چرخش 360 درجه بخش نگهدارنده
  • پایه مکنده چسبی
  • One Handed Operation ؛ قابلیت استفاده با یک دست
  • بازوهای جمع شونده با قابلیت تنظیم سایز
  • قابلیت اتصال به شیشه ماشین ، داشبورد ، میز و ...
  • قابلیت اتصال شارژر در زمان استفاده
  • کارآیی عالی
  • طراحی عالی

جزییات بیشتر

64,700 تومان

هولدر جرثقیلی Mobile Phone Holder SH-3100 عمده

امروزه در تمامی خودروها ، پایه نگهدارنده موبایل یا همان هولدر موبایل ، به چشم می خورد. استفاده ار مسیریاب ها ، نیاز به موبایل ، از عوامل اصلی این استفاده ی مداوم در ماشین است.

هولدر Mobile Phone Holder SH3100 ، هولدری با ویژگی های بسیار کامل و کارآیی بسیار بالاست.

این محصول را می توان هولدری جرثقیلی و همچنین تلسکوپی دانست. حالت جرثقیلی می تواند ارتفاع متغیری را برای کاربر فراهم سازد. این دسته می تواند به بالا و پایین در زاویه 290 درجه حرکت کند. این ویژگی برای اتصال هولدر به شیشه و یا داشبورد ماشین حتی بصورت برعکس کارایی دارد و همچنین برای استفاده کار بر در حین رانندگی ایده آل ، مثلا برای استفاده در حین مسیریابی می توان هولدر را در ارتفاعی بالاتر و در معرض دید فیکس نمود.

قابلیت تلسکوپی می تواند طول دسته را تغییر دهد. به این شکل که از طریق اهرمی می توان طول دسته را کم و یا زیاد نمود تا موبایل در دسترس کاربر باشد و یا با فاصله ی بیشتری قرار گیرد.

بخش نگهدارنده  موبایل ، قابلیت چرخش 360 درجه دارد تا بتوان موبایل را به سمت راننده و یا سرنشینان چرخاند.

بخش نگهدارنده ، مجهز به دکمه ایست که با فشردن آن  بازوها باز می شوند و با قرار دادند موبایل در میان آنها و فیکس کردن آنها به دور موبایل ، ثابت می گردد. به این عملکرد نیز One Handed Operation می گویند و کاربر می تواند با یک دست به راحتی موبایل را در جای خود قرار دهد و یا ، آنرا آزاد سازد.

پایه موبایل جرثقیلی Mobile Phone Holder SH3100 ، از طریق یک پایه با روکش نانوی چسبنده می تواند به انداع سطوح متصل شود و از طریق یک اهرم مکنده ، که در پشت این بخش است ، مکندگی و چسبندگی بالاتری را بوجود آورد. ازین رو ، می توان هولدر را به انواع سطوح ، چوبی ، شیشه ای ، پلاستیکی و ... متصل نمود.

فروش عمده هلدرMobile Phone Holder SH3100 

همکاران محترم می توانند جهت خرید عمده هولدر Mobile Phone Holder SH3100  ( خرید عمده پایه نگهدارنده موبایل جرثقیلی Mobile Phone Holder SH3100  ) از طریق همین صفحه اقدام فرمایند و یا با مشاورین فروش هولدر جرثقیلی تلسکوپی موبایل Mobile Phone HolderSH3100  عمده ( فروش عمده پایه موبایل جرثقیلی Mobile Phone Holder SH3100  ) در ارتباط باشند.

فقط و فقط پاسخگوی همکاران محترم جهت خرید نگهدارنده موبایل جرثقیلی تلسکوپی Mobile Phone Holder SH3100  عمده هستیم.

نوشتن دیدگاه

هولدر تلسکوپی جرثقیلی مدل Mobile Phone Holder SH-3100

هولدر تلسکوپی جرثقیلی مدل Mobile Phone Holder SH-3100