هولدر شارژر وایرلس Leitu LR-24 عمده زوم

هولدر شارژر وایرلس Leitu مدل LR-24 ویژگی تلسکوپی جرثقیلی

جدید

 • شارژر وایرلس انواع موبایل
 • درگاه PD ( تایپ سی )
 • تلسکوپی؛ قابلیت تنظیم طول دسته
 • جرثقیلی؛ قابلیت تنظیم در ارتفاع مورد نظر
 • چرخش 360 درجه بخش نگهدارنده
 • پایه مکنده چسبی
 • بازوهای جمع شونده با قابلیت تنظیم
 • قابلیت اتصال به شیشه ماشین ، داشبورد ، میز و ...
 • مناسب برای موبایل های تا 6.5 اینچ
 • قابلیت اتصال شارژر در زمان استفاده
 • متریال با کیفیت استثنایی
 • کیفیت ساخت بی فوق العاده
 • کارآیی فوق العاده

جزییات بیشتر

417,000 تومان

هولدر شارژر وایرلس Leitu LR-24 عمده

با توجه به نیاز تمامی کاربران تلفن های هوشمند به موبایل ، حتی در ماشین و وسایل نقلیه ، فروش این کالا بیش از پیش شده است. در عین حالاین روزها کاربران به خرید پایه نگهدارنده های موبایل با قابلیت و امکانات بیشتر ، تمایل بالاتری دارند.

بی شک ، هلدر موبایل شارژر وایرلس Leitu LR-24 ، یکی از کاملترین ، با کیفیت ترین و حرفه ای ترین محصولات موجود در بازار است.

در نگاه اول ، متریال بی نظیر و با استحکام ، کیفیت ساخت ، طراحی فوق العاده زیبا و ترکیب رنگ و اجزا این محصول چشم هر کاربری را به خود جلب می کند.

تضاد و ترکیب رنگی بدنه ، انحناها و جزییات طراحی بی نظیر هستند و جلوه ای بسیار حرفه ای برای این محصول ساخته اند.در بخش نگهدارنده از بخش هایی با رنگ های متفات استفاده شده که ترکیب آنها با قسمت شیشه ای ، چشم نواز شده است.

بر روی بدنه ، نشانگر LED برای نمایش وضعیت شارژر وایرلس قرار دارد. در دو طرف این قسمت ، بازوهای قدرتمند نگهدارنده با قابلیت تنظیم سایز جای گرفته اند که از طریق دکمه ای که در پشت این بخش است ، آزاد می گردد.

در پایین این بخش نیز پایه هایی برای اطمینان بیشتر و مقاومتر بودن هولدر در تکان های شدید ماشین ( بطور مثال ؛ دست انداز جاده ) تعبیه شده است که از طریق اهرمی در پشت هولدر ، قابلیت تنظیم ارتفاع را دارا هستند. ( بالا و پایین شدن ).

بازوی این مدل دارای هر دو قابلیت تلسکوپی و جرثقیلیست؛

پایه نگهدارنده موبایل تلسکوپی لیتو LR24 قابلیت تغییر طول دسته را داراست و کاربر با توجه به نیاز خود برای دسترس تر بودن موبایل می تواند طول دسته را کم و زیاد نماید و با اهرم چرخشی بر روی همین قسمت ، آنرا فیکس کند.

بازوی شارژر وایرلس جرثقیلی لیتو LR24 می تواند به بالا و پایین حرکت کند و کاربر آنرا در ارتفاع و زاویه ی مطلوب تنظیم و از طریق اهرم روی پایه ، فیکس نماید. ازین قابلیت همچنین می توان برای چسباندن و استفاده بصورت وارونه از هولدر بر روی شیشه ی ماشین نیز استفاده نمود.

بخش نگهدارنده قابلیت چرخش 360D حرکت کامل به طرفین را داراست که ازین طریق راننده و یا حتی کمک راننده می توانند در زاویه ی دلخواه ازین هولدر استفاده کنند.

پایه هلدر شارژر وایرلس LEITU LR24 همانند دیگر قسمت ها کارآیی و ویژگی کاملی دارد؛

این بخش برای اطمینان و استحکام بی نظیر از طریق پایه ی برچسبی نانو خود به سوطح مختلف شیشه ای ، چوبی ، پلاستیکی و ... متصل می گردد و به همراه اهرم مکنده و با ایجاد مکش در پشت همین قسمت چسبی ، استحکامی بی نظیر را فراهم می سازد. با توجه به این قابلیت می توان هولدر را از سطحی جدا نمود و در جای دیگری به راحتی متصل کرد.

در پشت هولدر یک درگاه Type-C برای فراهم ساختن انرژی شارژر وایرلس جای گرفته و این پایه موبایل ، می تواند انواع دستگاه هایی که از قابلیت شارژ بی سیم پشتیبانی میکنند را ، شارژ کند.

پکینگ و بسته بندی بسیار لوکس با ابعاد بزرگ این کالا ، پکیج این محصول را تکمیل ساخته است.

فروش عمده هولدر شارژ بی سیم لیتو LR24

همکاران محترم می توانند جهت خرید عمده هولدر شارژر وایرلس Leitu LR-24 ( خرید عمده پایه نگهدارنده شارژ بی سیم موبایل Leitu LR-24 ) از طریق همین صفحه اقدام فرمایند و یا با مشاورین فروش پایه موبایل جزثقیلی تلسکوپی Leitu LR-24 عمده ( فروش عمده هلدر جرثقیلی شارژ وایرلس موبایل لیتو LR24 ) در ارتباط باشند.

فقط و فقط پاسخگوی همکاران محترم جهت خرید Leitu LR-24 عمده هستیم.

نوشتن دیدگاه

هولدر شارژر وایرلس Leitu مدل LR-24 ویژگی تلسکوپی جرثقیلی

هولدر شارژر وایرلس Leitu مدل LR-24 ویژگی تلسکوپی جرثقیلی